O nas

Filtry cząstek stałych suche DPF, mokre FAP, katalizatory DOC oraz SCR – AdBlue

Nasza firma do regeneracji filtrów DPF wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia FFSolution FH2 Double, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, niespotykanymi nigdzie indziej na rynku. Celem ich szwajcarskich konstruktorów było osiągnięcie najwyższej skuteczności czyszczenia DPF przy zachowaniu jak największej wydajności urządzenia.

NOWOŚĆ: Innowacyjny zawór FFSolution umożliwia jeszcze dokładniejsze i szybsze czyszczenie filtrów DPF oraz katalizatorów SCR. Zawór wytwarza odpowiednie ciśnienie wewnątrz DPF, a następnie zostaje otwarty w odpowiednim momencie, usuwając sadzę i popiół z całej objętości filtra. Metoda ta nie wymaga już obracania filtra podczas czyszczenia, a dodatkowo jeszcze lepiej usuwa zabrudzenia. Zarówno zawór, jak i metoda czyszczenia z nim posiada aktywny patent europejski.

Korzyści regeneracji DPF z użyciem FH2 SEMI DOUBLE z zaworem FFSolution

  • Zwiększona moc silnika
  • Brak ciągłej konieczności wypalania sadzy w pojeździe
  • FH2 przywraca sprawność filtra, nawet gdy wypalanie serwisowe nie odniosło skutku
  • Po regeneracji znika check-engine
  • Usunięciu podlega 98,5% sadzy, popiołu, cząstek metalicznych. FH2 przywraca DPF do stanu niemal nowego filtra cząstek stałych
EcoCar- Regeneracja filtrów DPF

Podwójny obieg wody

Dwie pompy pracujące w niezależnych układach. Pierwsza pompa obiegowa zapewnia ciągłą filtrację wody ze zbiornika brudnego oraz uzupełnia bufor wody czystej zawsze dostępnej dla czyszczonego DPF. Druga pompa pobiera wodę ze zbiornika czystego i służy tylko do czyszczenia DPF. Dzięki temu stopień przytkania filtrów urządzenia nie ogranicza przepływu wody do DPF. Woda jest w ciągłej filtracji nawet wtedy, gdy DPF jest w trakcie suszenia.

Suszenie DPF +90°C

DPF poddawany jest suszeniu powietrzem z turbiny o wysokim wydatku, ogrzanym do 90C dzięki wbudowanej trójfazowej nagrzewnicy. FH2 automatycznie schładza DPF na koniec tej procedury. Ta technologia jako jedyna jest w stanie osuszyć DPF z wody i pary wodnej. Dzięki temu badanie przeciwciśnienia wykazuje faktyczną przepustowość filtra. Niedosuszony DPF dławi nieraz bardziej, niż DPF zabrudzony oraz powoduje dymienie samochodu na biało. Suszenie +90C usuwa także pozostałości sadzy i popiołu!

Sprawdź DPF przed i po

FH2 mierzy przeciwciśnienie DPF w mbarach przed i po jego czyszczeniu oraz drukuje protokoły, zatem klient sam może ocenić różnicę w dławieniu i potwierdzić jak skutecznie przebiegła regeneracja jego DPF.

Dwa na raz

Każde urządzenie FH2 posiada funkcję Double, która jednego DPF’a czyści, a drugiego już suszy w tym samym momencie! Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane maksymalnie szybko.